Для негайного замовлення телефонуйте(044) 459-02-27
kosmodisk

Для негайного замовлення телефонуйте

(044) 459-02-27

X

Журнал щомісяця

Отримайте підписку на щомісячний журнал про здоров'я всієї родини.
Згоден

Наші партнери:

Прокинтесь відпочивши

Як розпізнати остеохондроз?
Як розпізнати остеохондроз?

Останнім часом надто часто говорять про таке захворювання як остеохондроз. Але чи знаємо ми насправді у чому він проявляється і як його лікувати?

Остеохондроз - це природне, в деяких випадках прискорене старіння хребта, що призводить до порушення його функцій, спричиняє біль під час рухів. На фоні остеохондрозу можуть розвиватись дисфункції або захворювання внутрішніх органів, нервової системи.

В основі остеохондрозу лежать дистрофічні зміни та стоншення міжхребцевих дисків.

Остеохондроз - дуже поширене захворювання. Переважно він виникає у людей після 35 років. Його можуть спричинити різноманітні фактори, зокрема такі як: інфекційні, ревматоїдні захворювання, аномалії розвитку хребта, травми, ендокринні захворювання, спадковість, статичні та динамічні перевантаження, вібрація, погана екологія.

Високий ризик виникнення остеохондрозу у колишніх спортсменів. Професійні заняття спортом призводять до розтягнення м'язів та зв'язок, збільшення м'язової маси, а це, у свою чергу, збільшує навантаження на хребет. І коли людина припиняє займатись спортом, мікротравми хребта швидко дають про себе знати і остеохондроз розвивається швидше та у складнішій формі, ніж у тих, хто ніколи не займався спортом.

Остеохондроз умовно поділяється на:

  • поперековий
  • шийний
  • грудний

Найчастіше хворі скаржаться саме на поперековий остеохондроз. Основні його симптоми: ниючий або колючий біль у спині, простріли. Людина не може розігнутись після того, як нахилилась. Біль посилюється після піднімання важких речей, при різноманітних рухах тілом, зокрема, під час чхання або кашлю.

Шийний остеохондроз менш поширений, але не менш небезпечний. У хворих на шийний остеохондроз спостерігаються такі симптоми як: головні болі та запаморочення, потемніння в очах, підвищений тиск. Раптово виникають простріли через незначне навантаження або різкі рухи. При підвищеному навантаженні на шийний відділ, чханні та кашлі біль посилюється.

Грудний остеохондроз проявляється значно рідше за попередні види. Основні симптоми: біль, що посилюється під дією вібрації, переохолодження та часто дає про себе знати вночі. Під час глибокого вдиху відчувається сильний біль у суглобах та ребрах, що іноді призводить до ускладнення дихання.

Для лікування остеохондрозу застосовують знеболюючі протизапальні препарати, подразнюючі мазі, вітаміни групи В. Рекомендується виконувати вправи лікувальної фізкультури. Хворим бажано спати на жорсткому тонкому матраці, що має лежати на дерев'яному щиті. Крім того, можна носити спеціальний масажер для спини Космодиск, що допомагає позбавитись або полегшити біль у спині та попереку, розслабити м'язи та покращити циркуляцію крові.

Якщо Ви помітили у себе будь-який із симптомів остеохондрозу, необхідно звернутись до лікаря для уточнення діагнозу, він призначить спосіб лікування, що підходить саме для Вас, і вже після цього починати лікування. Повністю вилікувати остеохондроз досить складно, але систематичне виконання порад лікаря допоможе принаймні значно полегшити неприємні симптоми

Піклуйтесь про свою спину і будьте здорові!

Здорова спина

Подаруйте здоров'я Вашим батькам!


Напевно, Ви не раз були свідками гострого болю в спині у Ваших батьків, бабусь або дідусів. Допоможіть їм подолати це!

Дізнатись більше

КОСМОДИСК - Ваша спина буде Вам вдячна!


КОСМОДИСК починає свою історію з 1992 року. Він пройшов довгий шлях і знайшов мільйони прихильників по всьому світу. Дізнайтесь і Ви більше про цей дивовижний пристрій для позбавлення болю в спині.

Дізнатись більше

Біль у спині. Як з ним боротись?


Чи часто Ви чули від знайомих, що вони страждають від болю в спині? Мабуть, так. Адже дискомфорт у спині відчуває переважна більшість дорослого населення. Як же лікувати біль у спині?

Дізнатись більше

Що таке ідеальне положення тіла?


Ви годинами сидите за комп’ютером на роботі або вдома? Ваша робота потребує повторення однакових дій протягом дня (наприклад, піднімання важких предметів, сортування, реєстрація тощо)? Якщо Ви відповіли «так» принаймні на одне питання, то Вам необхідно дотримуватись деяких порад, щоб зберегти здоров’я Вашої спини.

Дізнатись більше

Вашій спині потрібна турбота


Відмінне здоров’я – це поступовий і динамічний процес, що залежить від способу життя. Щоб бути повністю здоровою людиною, потрібно поставити перед собою мету і дотягнути її, а саме: займатись аеробікою, покращити силу і тонус м’язів, гнучкість, рухливість, мати ідеальну масу тіла, дотримуватись збалансованої дієти та здорового способу життя.

Дізнатись більше

Як сидіти, не напружуючи спину?


На здоров’я кожної людини впливає те, як вона сидить. Саме тому дуже важливо сидіти правильно. Особливо це стосується тих людей, які багато годин проводять сидячи. Адже це може спричинити появу болю в спині або шиї, посилити вже існуючий біль або викликати сильну втому. Чому сидіння провокує біль у спині?

Дізнатись більше

Яких помилок слід уникати під час загострення болю в спині?


Важливо не лише турбуватись про здоров’я своєї спини, але й не допускати помилок у лікуванні, коли біль загострюється. Які ж помилки є найбільш поширеними?

Дізнатись більше

Перша допомога при болю в спині


Біль у спині – це дуже неприємне відчуття і краще за все намагатись уникати його, а для цього потрібно вести активний і здоровий спосіб життя. Але що робити, коли проблема болю в спині стала дуже гострою і біль почав заважити звичному ритму життя? Вам потрібна реабілітація!

Дізнатись більше

Як впоратись із болем у спині на роботі?


Майже кожна людина хоча б раз відчувала біль у спині незалежно від того, яка у неї професія. Можна працювати різноробочим, водієм, медсестрою, бухгалтером або кур’єром, але біль у спині є супутником людей різних професій. Що робити, щоб почуватись комфортно на роботі?

Дізнатись більше

Міжхребцева грижа та способи її лікування


Міжхребцева грижа - це вихід ушкодженого диска за свої межі, що призводить до затискання нервових закінчень, через що хворий на грижу страждає від сильного болю. Міжхребцеву грижу обов'язково необхідно лікувати, оскільки больові відчуття стають настільки сильними, що впливають на фізичний та психічний стан людини.

Дізнатись більше

Позбавте своє життя болю!


Сучасних людей біль у спині переслідує надто часто, причому страждають від нього всі, незалежно від віку. Позбавитись від болю інколи буває надто складно. Але внесіть незначні зміни у звичний для Вас спосіб життя, і Ви побачите, що з болем у спині можна не лише боротись, його появу можна попередити.

Дізнатись більше

Ні зайвій вазі, або Як захистити Вашу спину?


Проблема надмірної ваги знайома багатьом людям в усіх країнах світу. І це є проблемою не лише тому, що люди з надмірною вагою вважають себе не надто привабливими, а ще й через шкідливий вплив на здоров’я. Надмірна вага негативно впливає на Вашу спину.

Дізнатись більше

Будьте обережні! Куріння може викликати біль у спині


Якщо Ви працюєте в офісі, біль у спині можна пояснити незручним стільцем. Якщо Ви багато працюєте фізично, можна звинувачувати у виникненні спинного болю надмірне навантаження. Це цілком логічно. Але у тому разі, якщо Ви курите, причина болю може бути зовсім іншою.

Дізнатись більше

Правильна постава - гарно та корисно!


Ми багато чуємо про правильну поставу, про те, наскільки важливо стежити за нею, як це красиво і корисно. Але що потрібно робити для підтримання її у гарній формі? Як піклуватись про свою спину та мати правильну і красиву поставу?

Дізнатись більше

Біль у спині переслідує більшість жінок


Болі в спині є у жінок усіх вікових груп. У порівнянні з чоловіками набагато більше жінок страждають від болю в хребті. У них біль триває, як правило, довше, ніж у чоловіків. Чоловіки ж частіше відчувають короткочасний, але гострий напад болю.

Дізнатись більше

Старіння хребта: найпоширеніші хвороби спини


Хребет, як і весь організм, з часом схильний до старіння. Хвороби старіючого хребта, що супроводжуються дегенеративними змінами дисків, суглобів і зв'язок, зсувом хребців, затисканням нервових корінців, і є причиною болю в спині.

Дізнатись більше

Болі в спині й вагітність


Найпоширеніша причина хвороб хребта під час вагітності - пошкодження крижово-хребетного зчленування. Це може супроводжуватись дуже сильним болем, проте воно піддається лікуванню, що, як правило, відбувається після народження дитини. Приблизно в 10 % випадків біль стає настільки сильним, що жінці під час вагітності важко працювати, виконувати свої повсякденні обов'язки.

Дізнатись більше

Чи зручно Вам водити автомобіль?


Ви часто поспішаєте кудись, думаючи, що чим швидше дістанетесь до потрібного місця, тим швидше вийдете з автомобіля? Знайоме відчуття? Довготривалі подорожі в автомобілі приносять дискомфорт через постійне сидіння. Напруженість, сварка дітей на задньому сидінні, дзвінок мобільного телефону – все це призводить до втоми та роздратування.

Дізнатись більше

Причини болю в попереку під час вагітності


Біль в попереку та біль в області тазу можуть бути викликані декількома чинниками, пов'язаними зі змінами, які природно відбуваються у Вашому організмі під час вагітності.

Дізнатись більше

Розслаблення: Стрес та біль у спині


Стрес переслідує нас кожного дня незалежно від того, вдома ми зі своєю родиною чи працюємо на роботі, відпочиваємо на природі чи спілкуємося з людьми. Більше всього ми страждаємо від емоційного напруження, незадоволення чи невпевненості.

Дізнатись більше

ДОГЛЯД ЗА СПИНОЮ: Чи зручно Вам сидіти?


Сидіння на стільці годинами обов’язково призведе до болю у нижній частині спини чи погіршить проблеми спини та шиї, які вже у Вас були. Це відбувається через те, що сидіння в одному й тому ж положенні підвищує навантаженя на спину, шию, плечі, руки та ноги, до того ж підвищується навантаження на м’язи спини та хребет.

Дізнатись більше

© 2008, Studio Moderna d.o.o. | Контакти: | Тел.: 044 459 02 27 | | KOSMODISK International

Виготовлено в Словенії, ЄС. Studio Moderna d.o.o. Podvine 36, 1410 Zagorje ob Savi, Slovenia.

ТОВ «СТУДІО МОДЕРНА», м. Київ 03680, вул. Виборзька, 103, 5 поверх, Р/р 26004001303492 в ЗАТ «ОТП банк», м. Київ МФО 300528 ЄДРПОУ 33104763, Свідоцтво № 38307980, тел.+380-44-492-81-00, факс. +380-44-492-81-01

blog counter